Sklep internetowy Shoper.pl
O marce

Nazywam się Agata i to ja stoję za Forest People. Mój pomysł na markę odzieżową powstał z pasji do mody, która narodziła się w latach 80’ gdy moja mama prowadziła zakład krawiecki. Spędzałam całe dnie obserwując jej pracę i proces powstawania ubrań. Sama projektowała i szyła oryginalne rzeczy z każdego materiału jaki wpadł jej wtedy w ręce. Było to bardzo inspirujące i zakorzeniło we mnie zamiłowanie do mody.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt, lasu i całej natury. To od nich czerpię spokój, siłę i motywację, dlatego zajmują w moim życiu szczególne miejsce.

Właśnie z połączenia mojej pasji do mody i natury powstała marka Forest People. Moim celem jest tworzenie produktów naturalnych w sposób odpowiedzialny z poszanowaniem środowiska i ludzkiej pracy. Dlatego każda kolekcja jest szyta w limitowanej ilości w polskich lokalnych szwalniach. Podstawą są naturalne materiały, oryginalne i stylowe wzory, wysoka jakość wykonania oraz komfort i wygoda użytkowania.

Od 2021 roku asortyment Forest People powiększył się o kolejne produkty - pachnące lasem naturalne świece sojowe oraz wyjątkowe kubki z motywami leśnymi. 

Mam nadzieję, że dołączycie do mnie i Forest People:)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego wyjątkowego, leśnego Newslettera!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl